Last Pieces
SKU
1131492
PERFORMANCE 3109057 SPIDER+ POST A/EW LED 37/51W 6967lm 4000K IP66 IK06 black
€107.10
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PERFORMANCE IN LIGHTING |
|---|---|
| Width: | 18 cm |
| Height: | 22 cm |
| Length: | 35 cm |
| Color: | black |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 51 W |
| IP Rating: | IP66 |
| IK Ranking: | 6 |
| Lumens: | 6967 lm |
| CRI: | >80 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Glass, Aluminium |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime: 70,000h