SKU
1153585
PAPADOPOULOS 6903 LINEAR LIGHT OVAL TUBE SMD LED CCT 18W 1800lm 3000K/4000K/6000K white
€12.23
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PAPADOPOULOS BROS O.E. |
|---|---|
| Width: | 7.5 cm |
| Height: | 2 cm |
| Length: | 60 cm |
| Color: | White |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 18 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 800 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 180 |
| Dimmable: | N/A |
| Material: | Aluminium |
| Technology: | SMD LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Color temperature: 3000K/4000K/6000K (CCT)
Lifetime: 30,000h
Lifetime: 30,000h