SKU
1144536
PAPADOPOULOS 6594 SOLAR WALL LIGHT WITH SENSOR PIR LED 2W WARM WHITE 3000K IP65 1200mAh WHITE
€15.12
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PAPADOPOULOS BROS O.E. |
|---|---|
| Width: | 10.8 cm |
| Height: | 12.8 cm |
| Length: | 4 cm |
| Color: | White |
| IP Rating: | IP65 |
| Beam Angle: | 120 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | ABS |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Light for 8m2
Charging time : 4-6h
Operation time : 4-6h
For outdoor use
Charging time : 4-6h
Operation time : 4-6h
For outdoor use
EXPLORE
Related Products