Last Pieces
SKU
1147182
PAPADOPOULOS 6591 SOLAR WALL LIGHT LED 2W 3000K IP65 WITH MOTION SENSOR black
€19.58
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PAPADOPOULOS BROS O.E. |
|---|---|
| Width: | 4 cm |
| Height: | 10 cm |
| Length: | 15 cm |
| Color: | black |
| Number Of Lamps Elements: | 2 |
| Wattage: | 2 W |
| IP Rating: | IP65 |
| Beam Angle: | 60 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Material: | ABS |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Up & Down lighting
Charging time: 4-6 hours
Operating hours: 5-6 hours
Charging time: 4-6 hours
Operating hours: 5-6 hours