SKU
1118292
PAPADOPOULOS 5653 RECESSED ROUND PANEL LED SMD 20W COOL WHITE 4000K 1800lm ADJUSTABLE HOLE WHITE
€11.35
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PAPADOPOULOS BROS O.E. |
|---|---|
| Diameter: | 23 cm |
| Color: | White |
| Wattage: | 20 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 1800 lm |
| Beam Angle: | 180 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Aluminium, glass |
| Technology: | SMD 2835 |
| Weight: | 0.496 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Adjustale Cut hole: 5cm-21cm
For indoor use
Suitable for commercial and residential applications
For indoor use
Suitable for commercial and residential applications
EXPLORE
Related Products