SKU
1122576
PAPADOPOULOS 5470 RECESSED DOWNLIGHT SLIM 15W COOL WHITE 4000K 1500lm WHITE
€11.21
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PAPADOPOULOS BROS O.E. |
|---|---|
| Diameter: | 20 cm |
| Color: | White |
| Voltage: | 85-265V |
| Wattage: | 15 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 1500 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 140 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Aluminium |
| Technology: | SMD LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime: 30,000 hours
For indoor use
For indoor use
EXPLORE
Related Products