Last Pieces
SKU
1112894
PAPADOPOULOS 5288 LED DOWNLIGHT 18+6W INSIDE 4000K OUTSIDE 3000K 2400lm white
€33.06
In Stock
Not available for international sales
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PAPADOPOULOS BROS O.E. |
|---|---|
| Width: | 1 cm |
| Diameter: | 24.5 cm |
| Color: | White |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 24 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 2400 lm |
| Beam Angle: | 180 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Technology: | LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime 25000h