SKU
1112980
PAPADOPOULOS 5236 LED PANEL SLIM 3W 4000K 300lm white
€4.64
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PAPADOPOULOS BROS O.E. |
|---|---|
| Height: | 1.3 cm |
| Diameter: | 8 cm |
| Decoration Colour: | White |
| Voltage: | 230V |
| Wattage: | 3 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 300 lm |
| Beam Angle: | 140 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Technology: | SMD LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime 30000h, Embedded LED