SKU
1133463
OPT ES-P15C INFRARED MOTION SENSOR 240V IP44 180° white
€9.71
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | NINGBO ENERGYLUX OPTOELECTRONICS TECHNOLOGY CO.LTD |
|---|---|
| Height: | 7 cm |
| Length: | 7.7 cm |
| Color: | White |
| Voltage: | 240V |
| IP Rating: | IP44 |
| Beam Angle: | 180 |
| Dimmable: | N/A |
| Weight: | 0.3 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Detection Distance: Max 12m(<24℃)
Ambient Light: <10Lux~2000 Lux (adjustable)
Covered outdoor use
Ambient Light: <10Lux~2000 Lux (adjustable)
Covered outdoor use
EXPLORE
1133463