SKU
1143224
OPT ES-P14 IR RECESSED MOTION SENSOR 400W LED 800W INCADESCENT 230V white
€11.31
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | NINGBO ENERGYLUX OPTOELECTRONICS TECHNOLOGY CO.LTD |
|---|---|
| Width: | 4 cm |
| Voltage: | 230V |
| Beam Angle: | 360 |
| Dimmable: | N/A |
| Milli Amperes: | 800 |
| Technology: | LED |
| Weight: | 0.25 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
For Indoor Use
EXPLORE
1143224