SKU
1154475
ONDALUCE SO.ROCK/MIX-6 ROCK SUSPENSION LED 6xG9 MAX.7W white/red/concrete with white glass
€523.46
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | ONDALUCE |
|---|---|
| Diameter: | 35 cm |
| Color: | Multicolour |
| Number Of Lamps Elements: | 6 |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 7 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | G9 |
| Weight: | 3 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Max. height: 150cm