Last Pieces
SKU
1154515
ONDALUCE SO.GIZAH/ORO GIZAH LED 6xE14 MAX.6x10W + 5W 420lm gold with white glass
€662.01
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | ONDALUCE |
|---|---|
| Height: | 70 cm |
| Length: | 76 cm |
| Color: | Gold |
| Decoration Colour: | White |
| Number Of Lamps Elements: | 6 |
| Voltage: | 220-240V |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 420 lm |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | E14 |
| Weight: | 6.5 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Wattage: 10W+5W
Max. height: 300cm
Globe diameter: 14cm
Max. height: 300cm
Globe diameter: 14cm