SKU
1154516
ONDALUCE SO.GIZAH/NERO GIZAH LED 6xE14 MAX.6x10W + 5W 420lm black with smokey glass
€662.01
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | ONDALUCE |
|---|---|
| Height: | 70 cm |
| Length: | 76 cm |
| Color: | black |
| Decoration Colour: | Smokey |
| Number Of Lamps Elements: | 6 |
| Voltage: | 200-240V |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 420 lm |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | E14 |
| Weight: | 6.5 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Wattage: 10W+5W
Max. height: 300cm
Globe diameter: 14cm
Max. height: 300cm
Globe diameter: 14cm