SKU
1154226
ONDALUCE AP.FABIUS/SILVER FABIUS WALL LAMP LED E27 MAX.20W IP44 WITH UP/DOWN LIGHT silver
€58.17
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | ONDALUCE |
|---|---|
| Width: | 13.5 cm |
| Height: | 12 cm |
| Length: | 25 cm |
| Color: | Silver |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 20 W |
| IP Rating: | IP44 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | E27 |
| Weight: | 0.7 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamp not included.