SKU
1128859
OLYMPIA OLY-500 LED EMERGENCY LUMINARY MAINTAINED/NON-MAINTAINED 3h 2.9W/3.2VA 3.4V/1Ah
€53.93
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | OLYMPIA ELECTRONICS |
|---|---|
| Decoration Colour: | White |
| Voltage: | 110-240V |
| IP Rating: | IP42 |
| Lumens: | 100 lm |
| Dimmable: | N/A |
| Technology: | LED |
| Weight: | 0.822 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Visible form distance of 25m
38lm/100lm
38lm/100lm