SKU
1015563
OLYMPIA GR-4/UN/66 EMERGENCY KIT 18-58W
€38.71
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | OLYMPIA ELECTRONICS |
|---|---|
| Width: | 3.1 cm |
| Height: | 4 cm |
| Length: | 13.1 cm |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 58 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Weight: | 0.2 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Is designed to convert common 230V AC luminaires to emergency luminaires with a lamp range of 18-58W