SKU
1115358
OLYMPIA ELECTRONICS GR-9/LED EMERGENCY 3W 3h 318lm/100lm
€27.37
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | OLYMPIA ELECTRONICS |
|---|---|
| Width: | 9 cm |
| Height: | 4.4 cm |
| Length: | 24 cm |
| Color: | White |
| Decoration Colour: | Transparent |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 3 W |
| IP Rating: | IP42 |
| Lumens: | 318 lm |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Transparent polycarbon |
| Technology: | LED |
| Weight: | 0.345 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Test button Charging time 24hours Autonomy 3hours
For indoor use
For indoor use