Last Pieces
SKU
1122170
OLYMPIA ELECTRONICS CLD-30 EMERGENCY 2.7W 63lm/125lm 3h 30m IP40 grey
€118.99
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | OLYMPIA ELECTRONICS |
|---|---|
| Width: | 24 cm |
| Height: | 5.1 cm |
| Length: | 31 cm |
| Decoration Colour: | Grey |
| Wattage: | 2.7 W |
| IP Rating: | IP40 |
| Lumens: | 125 lm |
| Dimmable: | N/A |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
OLYMPIA ELECTRONICS CLD-30 EMERGENCY 2.7W 63lm/125lm 3h 30m IP40 grey