SKU
1117171
OLYMPIA ELECTRONICS 922034000 SLD-34/DZ LED EXIT SIGN 3.6V/1.5Ah 105lm IP30 3h
€161.80
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | OLYMPIA ELECTRONICS |
|---|---|
| Height: | 18.5 cm |
| Length: | 34.3 cm |
| Color: | White |
| Decoration Colour: | Green |
| Voltage: | 100-240V |
| IP Rating: | IP30 |
| Lumens: | 105 lm |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | aluminium, plexiglass |
| Technology: | LED |
| Weight: | 1.03 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Autonomy double sided