Last Pieces
SKU
1145520
Nowodvorski 7946 Orbit Pendant Light 6x12W LED Black
€188.53
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | NOWODVORSKI |
|---|---|
| Height: | 53 cm |
| Diameter: | 84.5 cm |
| Color: | black |
| Number Of Lamps Elements: | 6 |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 12 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | GX53 |
| Material: | Steel |
| Technology: | LED |
| Weight: | 2.7 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamps: 6xGX53
Lamps are not included
Height max : 85cm
Indoor use
Lamps are not included
Height max : 85cm
Indoor use
EXPLORE
Related Products