SKU
1152608
Nowodvorski 11554 ISLA Wall Light Led 22W Warm White 3000K 1200lm H:100cm Sand
€202.60
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | NOWODVORSKI |
|---|---|
| Width: | 8.5 cm |
| Height: | 100 cm |
| Color: | Sand |
| Voltage: | 220-230V |
| Wattage: | 22 W |
| IP Rating: | IP54 |
| Lumens: | 1200 lm |
| Beam Angle: | 90 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Lacquered Aluminum |
| Technology: | LED |
| Weight: | 2.28 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Distance from wall:5.4 cm
For indoor use
For indoor use
EXPLORE
Related Products