SKU
1152603
Nowodvorski 11447 Fourty III Pendant Light 3x10W LED Black With White
€117.73
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | NOWODVORSKI |
|---|---|
| Height: | 160 cm |
| Length: | 107 cm |
| Color: | black |
| Decoration Colour: | White |
| Voltage: | 220-230V |
| Wattage: | 30 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| Material: | Painted Steel, Painted Aluminum, Glass |
| Technology: | LED |
| Weight: | 1.93 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamps: 3xGU10/R35/G9
Lamps are not included
Adjustable Max Height: 160cm
Max: 3x10Watt
Indoor use
Lamps are not included
Adjustable Max Height: 160cm
Max: 3x10Watt
Indoor use
EXPLORE
Related Products