SKU
1152602
Nowodvorski 10705 Laser X/ 490 Pendant Light 10x10W LED Multicolour With Black
€353.47
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | NOWODVORSKI |
|---|---|
| Width: | 20 cm |
| Height: | 130 cm |
| Length: | 78 cm |
| Color: | Multicolour |
| Decoration Colour: | Black |
| Number Of Lamps Elements: | 10 |
| Voltage: | 220-230V |
| Wattage: | 10 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | G9 |
| Material: | Painted steel |
| Technology: | LED |
| Weight: | 6.14 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamps are not included
Lamps:10xG9
Max:10x10Watt
For indoor use
Lamps:10xG9
Max:10x10Watt
For indoor use
EXPLORE
Related Products