Last Pieces
SKU
1154669
NOWODVORSKI 8013 SATELLITE S CEILING LIGHT LED 3L 3xE27 MAX.3x25W white
€98.25
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | NOWODVORSKI |
|---|---|
| Height: | 16 cm |
| Diameter: | 38 cm |
| Color: | White |
| Number Of Lamps Elements: | 3 |
| Wattage: | 25 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | E27 |
| Material: | Painted steel, Plastic |
| Weight: | 2.72 kg |
LEARN