SKU
1121291
NOWODVORSKI 6270 STICKS PENDANT 5xE27 MAX.5x60W black
€89.25
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | NOWODVORSKI |
|---|---|
| Width: | 73 cm |
| Height: | 120 cm |
| Color: | black |
| Number Of Lamps Elements: | 5 |
| Voltage: | 230V |
| Wattage: | 60 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | E27 |
| Material: | Steel |
| Technology: | LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamps not included