SKU
1127962
Mimax Taku 48" Ceiling Fan DC Motor - 5 Speeds 3 Blades LED 38W ⌀122cm Black & Silver
€130.90
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | MIMAX LIGHTINGS S.L |
|---|---|
| Diameter: | 122 cm |
| Color: | black |
| Decoration Colour: | Silver |
| Wattage: | 38 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Beam Angle: | 25 |
| Dimmable: | N/A |
| Material: | Steel, Polycarbonate |
| Technology: | LED |
| Weight: | 6.4 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Remote control is included
Min Height:34cn - Max Height: 46.5
Flow rate: 170m3/min
For indoor use
Min Height:34cn - Max Height: 46.5
Flow rate: 170m3/min
For indoor use