SKU
1147054
Mimax Pedraforca Pendant Light CCT 36W LED Black
€445.46
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | MIMAX LIGHTINGS S.L |
|---|---|
| Height: | 120 cm |
| Length: | 90 cm |
| Color: | black |
| Wattage: | 36 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 2650 lm |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Aluminium |
| Technology: | LED |
| Weight: | 2 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Color temperature: 3000K/4000K
For indoor use
For indoor use