SKU
1013696
MODERN & CLASSIC LIGHTING 13017 BATHROOM WALL LIGHT 3x40W G9 IP44 - AMAZING
€32.13
In Stock
Not available for international sales
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | MODERN & CLASSIC LIGHTING |
|---|---|
| Width: | 12 cm |
| Height: | 24 cm |
| Length: | 91.5 cm |
| Decoration Colour: | Brushed Chrome |
| Number Of Lamps Elements: | 3 |
| Wattage: | 40 W |
| IP Rating: | IP44 |
| LampBase: | G9 |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamps are not included