Last Pieces
SKU
1102436
MODERN & CLASSIC 23128-1 WALL FIXTURE T5 24W brushed chrome - AMAZING -
€30.94
In Stock
Not available for international sales
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | MODERN & CLASSIC LIGHTING |
|---|---|
| Width: | 62 cm |
| Height: | 14 cm |
| Length: | 12.7 cm |
| Decoration Colour: | Brushed Chrome |
| Number Of Lamps Elements: | 1 |
| Wattage: | 24 W |
| IP Rating: | IP44 |
| Lamp Type: | T5 |
| Material: | Body steel diffuser acrylic |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
MODERN & CLASSIC 23128-1 WALL FIXTURE T5 24W brushed chrome - AMAZING -