SKU
1013702
MODERN & CLASSIC 13045 WALL LIGHT 1xG9 IP21 brushed chrome - AMAZING
€17.85
In Stock
Not available for international sales
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | MODERN & CLASSIC LIGHTING |
|---|---|
| Width: | 7.5 cm |
| Height: | 35.5 cm |
| Length: | 14 cm |
| Color: | Brushed Chrome |
| Number Of Lamps Elements: | 1 |
| IP Rating: | IP21 |
| LampBase: | G9 |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamp is not included