SKU
1140723
MIMAX ADDAGIO W3 BATHROOM WALL LED 15W 3x450lm 4000K IP44 chrome
€164.92
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | MIMAX LIGHTINGS S.L |
|---|---|
| Width: | 10 cm |
| Height: | 14 cm |
| Length: | 55 cm |
| Color: | Chrome |
| Number Of Lamps Elements: | 3 |
| Wattage: | 15 W |
| IP Rating: | IP44 |
| Lumens: | 1350 lm |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
MIMAX ADDAGIO W3 BATHROOM WALL LED 15W 3x450lm 4000K IP44 chrome