Last Pieces
SKU
1145550
MILL UKCO1200WIFI3 SMART WIFI PORTABLE HEATER 1200W WHITE W/ UK PLUG D:62x21x38.5cm
€229.67
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | MILL |
|---|---|
| Width: | 21 cm |
| Height: | 38.5 cm |
| Length: | 62 cm |
| Color: | White |
| Voltage: | 240V |
| Wattage: | 1200 W |
| Dimmable: | N/A |
| Technology: | Smart |
| Weight: | 4.9 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
MILL UKCO1200WIFI3 WIFI PORTABLE HEATER 1200W WHITE W/ UK PLUG D:62x21x38.5cm