SKU
1145549
MILL SG2000MEC INSTANT MEC PORTABLE HEATER 750W/1250W/2000W white
€115.43
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | MILL |
|---|---|
| Width: | 24.5 cm |
| Height: | 38.5 cm |
| Length: | 62 cm |
| Color: | White |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 2000 W |
| Dimmable: | N/A |
| Material: | Steel plastic |
| Weight: | 3.5 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Cord length : 160cm
Tip-over switch and overheat protection
Tip-over switch and overheat protection