SKU
1146848
MIB-FUT007 4-ZONE CCT REMOTE CONTROL white
€15.40
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | MIBOXER |
|---|---|
| Width: | 2.2 cm |
| Height: | 11 cm |
| Length: | 5.3 cm |
| Color: | White |
| Voltage: | 3V |
| Dimmable: | N/A |
| Weight: | 0.3 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Control distance: 30cm