Last Pieces
SKU
1004857
METAL LUX TRADITIONAL/CLASSIC CHANDELIER 123188 8xG9 brass with off white difusers
€453.39
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | METAL LUX |
|---|---|
| Height: | 110 cm |
| Diameter: | 90 cm |
| Number Of Lamps Elements: | 8 |
| Wattage: | 40 W |
| IP Rating: | IP20 |
| LampBase: | G9 |
| Material: | Metal, glass |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamps not included