SKU
1116637
MARELI TLINES/P-120-34-3600/4.4.IP40O2W T-LINE 34W 3600lm 4000K CRI>80 white with opal diffuser
€57.12
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | MARELI |
|---|---|
| Length: | 116 cm |
| Color: | White |
| Decoration Colour: | Opal |
| Wattage: | 34 W |
| IP Rating: | IP40 |
| Lumens: | 3600 lm |
| CRI: | >80 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | N/A |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
MARELI TLINES/P-120-34-3600/4.4.IP40O2W T-LINE 34W 3600lm 4000K CRI>80 white with opal diffuser