SKU
1145426
Lumi 'Obsidian P3MBG' Pendant Light 3x13W LED Matt Black With Gold
€154.70
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | LUMI |
|---|---|
| Diameter: | 45 cm |
| Color: | Matt Black |
| Decoration Colour: | Gold |
| Number Of Lamps Elements: | 3 |
| Wattage: | 13 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | E14 |
| Technology: | LED |
| Weight: | 5.2 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamps are not included
Max. height: 170.5cm
Lamps: 3xE14
Max. 3x13Watt
Indoor use
Max. height: 170.5cm
Lamps: 3xE14
Max. 3x13Watt
Indoor use
EXPLORE
Related Products