Last Pieces
SKU
1148472
Luma 123.01462.14.4 Pendant Light 8x6W LED Gold With Black & White Glass
€314.08
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | LUMA LIGHTING |
|---|---|
| Height: | 150 cm |
| Length: | 120 cm |
| Color: | Gold |
| Decoration Colour: | Black/White |
| Number Of Lamps Elements: | 8 |
| Wattage: | 6 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | G9 |
| Material: | Metal |
| Technology: | LED |
| Weight: | 5.7 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamp Base: 8xG9
Lamps not included
Max Wattage:8x6Watt
Ball diameter: 12 cm
For indoor use
Lamps not included
Max Wattage:8x6Watt
Ball diameter: 12 cm
For indoor use
EXPLORE
Related Products