Last Pieces
SKU
1148474
Luma 100.01370.04.04 Oval Pendant Light 80W LED Gold
€299.36
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | LUMA LIGHTING |
|---|---|
| Width: | 25 cm |
| Height: | 2.5 cm |
| Length: | 90 cm |
| Color: | Gold |
| Wattage: | 80 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 6400 lm |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Aluminium |
| Technology: | LED |
| Weight: | 2.4 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Cable: 120 cm
Light color: Warm White (3000K)
For indoor use
Light color: Warm White (3000K)
For indoor use
EXPLORE
Related Products