SKU
1128671
Lin 80443M20 SUELO_R 4W 350mA 402lm 2700K IK09 IP67 STEEL D:6.4cm Depth:6.4cm
€287.98
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | LINEA LIGHT SRL |
|---|---|
| Height: | 6.4 cm |
| Diameter: | 6.4 cm |
| Color: | Steel |
| Wattage: | 4 W |
| IP Rating: | IP67 |
| IK Ranking: | 9 |
| Lumens: | 402 lm |
| Color Temperature: | 2700 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Cable length : 100cm