Last Pieces
SKU
1147521
LUMI 'PARADIS F40LABBG' LED FLOOR LAMP ANTIQUE BRONZE GLASS
€214.20
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | LUMI |
|---|---|
| Height: | 157 cm |
| Diameter: | 40 cm |
| Color: | Light antique bronze |
| Decoration Colour: | Bronze |
| Number Of Lamps Elements: | 3 |
| Wattage: | 40 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | E27 |
| Material: | Iron, Glass, Stainless steel |
| Weight: | 12.5 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamps are not included