SKU
1139116
LUMI 'ARIEL 5PG' PENDANT LIGHT LED WITH 5xG9 LAMP BASE MAX.5x10W Ø47cm GOLD
€249.90
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | LUMI |
|---|---|
| Height: | 25 cm |
| Diameter: | 47 cm |
| Color: | Gold |
| Number Of Lamps Elements: | 5 |
| Wattage: | 10 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | G9 |
| Technology: | LED |
| Weight: | 5.2 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamps are not included
Max. height: 180cm
For indoor use
Max. height: 180cm
For indoor use
EXPLORE
Related Products