SKU
1154002
LUMA 123.01421.20.1 CEILING LIGHT LED 13W 1110lm 3000K black/gold
€242.63
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | LUMA LIGHTING |
|---|---|
| Height: | 30 cm |
| Length: | 60 cm |
| Color: | Black/Gold |
| Wattage: | 13 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 1100 lm |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Aluminium, Acrylic |
LEARN