SKU
1148475
LUMA 123-01468-20-04 INDOOR CEILING LED 45W 3600lm 3000K gold
€314.08
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | LUMA LIGHTING |
|---|---|
| Height: | 25 cm |
| Diameter: | 60 cm |
| Color: | Gold |
| Wattage: | 45 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 3600 lm |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
LUMA 123-01468-20-04 INDOOR CEILING LED 45W 3600lm 3000K gold