Last Pieces
SKU
1142688
LUMA 100-01396-05-01 PENDANT 1L LED 3xG9 MAX.3x10W black
€204.16
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | LUMA LIGHTING |
|---|---|
| Height: | 40 cm |
| Diameter: | 40 cm |
| Color: | black |
| Number Of Lamps Elements: | 3 |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 10 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | G9 |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamps are not included
Cable length : 120cm
Cable length : 120cm