SKU
1142696
LUMA 100-01377-11-03-04 PENDANT DOUBLE LED 70W 5600lm 3000K silver gold
€340.58
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | LUMA LIGHTING |
|---|---|
| Diameter: | 60 cm |
| Color: | Silver |
| Decoration Colour: | Gold |
| Wattage: | 70 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 5600 lm |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Cable length : 120cm
Diameter gold : 60cm
Diameter silver : 40cm
Diameter gold : 60cm
Diameter silver : 40cm