Last Pieces
SKU
1142683
LUMA 100-01330-05-04 PENDANT BAR LED 20W 1600lm 3000K gold
€412.23
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | LUMA LIGHTING |
|---|---|
| Length: | 110 cm |
| Color: | Gold |
| Wattage: | 20 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 1600 lm |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Cable length : 120cm