SKU
1142659
LUMA 100-01292-09BR-27 PENDANT LIGHT BAR 4L LED 4xE14 MAX.4x20W smoked
€346.47
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | LUMA LIGHTING |
|---|---|
| Height: | 46.5 cm |
| Length: | 85 cm |
| Diameter: | 8 cm |
| Color: | Smoked |
| Number Of Lamps Elements: | 4 |
| Wattage: | 20 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | E14 |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Cable length : 120cm
Lamps are not included
Lamps are not included