SKU
1003475
LIP 6328 CEILING RECESSED 2xGU10 IP23 aluminium - AMAZING-
€21.42
In Stock
Not available for international sales
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | LIGHTING PARTNER BV S |
|---|---|
| Height: | 10 cm |
| Length: | 18.5 cm |
| Color: | Aluminium |
| Number Of Lamps Elements: | 2 |
| IP Rating: | IP23 |
| LampBase: | GU10 |
| Material: | Aluminium |
| Technology: | LED |
| Weight: | 0.52 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamps are not included