SKU
1110776
LINEA LIGHT 98017 RIBBON RGB STRIP 5m IP20 24V 72W -AMAZING-
€47.60
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | LINEA LIGHT SRL |
|---|---|
| Length: | 500 cm |
| Voltage: | 24VDC |
| Wattage: | 72 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Material: | Synthetic |
| Technology: | LED |
| Weight: | 0.08 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Length : 5m